سزوم

اکسپریا XZ Pro سونی ۷ اسفندماه طی MWC 2018 رونمایی می‌شود

سونی دعوتنامه‌ی مراسم ۲۶ فوریه یا ۷ اسفندماه خود را ارسال کرده که از این‌رو احتمالا شاهد رونمایی از نسل جدید پرچمدار ژاپنی‌ها طی این مراسم خواهیم بود.

اگرچه سونی طی مراسمی در CES 2018 نسل جدید گوشی‌های هوشمند میان رده‌ی خود را رونمایی کرد، اما انتظار می‌‌رود در آینده‌ی نزدیک شاهد رونمایی از پرچمداران این کمپانی نیز باشیم. براساس اطلاعات ارائه شده توسط فون‌آرنا نشان از این دارد که این کمپانی مراسمی را در روز ۲۶ فوریه یا ۷ اسفندماه برگزار خواهد کرد که طی آن احتمالا شاهد رونمایی از دو محصول این کمپانی شامل یک گوشی‌هوشمند پرچمدار خواهیم بود. 

البته هنوز اطلاعاتی در رابطه با اینکه سونی چه گوشی‌های هوشمندی را طی مراسم خود رونمایی می‌کند، ارائه نکرده است. اما گمان می‌رود که در این مراسم شاهد رونمایی از یک گوشی‌هوشمند میان‌رده در کنار یک گوشی‌هوشمند پرچمدار باشیم که احتمالا اکسپریا ایکس زد پرو خواهد بود.

انتظار می‌رود سونی در جریان برگزاری MWC 2018 گوشی‌های هوشمند جدیدی را رونمایی کند که از وجود طراحی آمنی‌بالانس یا همان طراحی تکراری گوشی‌های هوشمند سونی در سال‌های گذشته بی بهره باشد. باید دید که آیا سونی بالاخره طراحی آمنی بالانس را کنار می‌گذارد یا خیر؟